Pretdarbība korupcijaj

  Pretdarbība korupcijaj

  ANCOR atklāti paziņo par korupcijas noraidījumu jebkurās tās formās un izpausmēs, kas nozīmē pilnīgu aizliegumu vadītājiem, darbiniekiem, kā arī citām personām, kas rīkojas Uzņēmuma vārdā un/jeb tā interesēs, tieši vai netieši, personīgi vai caur jebkādu starpniecību piedalīties korupcijas darbībās.

  Korupcija ir dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošana, kukuļa došana un ņemšana, pilnvaru ļaunprātīgā izmantošana, komerciālā uzpirkšana jeb cita privātpersonas (amatpersonas) sava dienesta stāvokļa nelikumīga izmantošana pretēji sabiedrības un valsts likumīgām interesēm ar mērķi saņemt ieguvumu naudas, vērtību, cita īpašuma jeb īpašuma rakstura pakalpojumu, citu īpašuma tiesību sev vai trešām personām veidā, jeb citu privātpersonu šāda ieguvuma nelikumīga snigšana norādītai personai. Korupcija ir arī iepriekš norādīto darījumu veikšana Uzņēmuma vārdā un/jeb tā interesēs.

  ANCOR veic visus nepieciešamus pasākumus, kas vērsti uz korupcijas darbībās profilaktiku un apkarošanu.

  Uzņēmuma vadība ir ieinteresēta savlaicīgā informācijas saņemšanā par korupcijas faktiem, kas tiek gatavoti jeb jau ir notikuši, kā arī par faktiem, kad pie Uzņēmuma darbiniekiem ir griezušās kādas personas ar korupcijas likupārkāpumu veikšanas piedavājumu, ar to nepielaišanas mērķi.


  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...