Kāpēc gada sākums ir vispiemērotākais laiks darba meklēšanai?
  Uz ziņu sarakstu

  Janvāris un februāris ir labākais laiks, lai meklētu jaunu darbu!

  Janvāris un februāris ir labākais laiks, lai meklētu jaunu darbu!

  Jauns gads vienmēr sev līdzi nes jaunus mērķus, sapņus un ieceres. Un Jaunais gads vienmēr ievieš cerību par jaunu sākumu. Kad runa ir par pieņemšanu darbā, gada beigas parasti ir mazāk aktīvas, turpretī – jaunā gada sākums ir gluži pretējs. Tāpat kā šajā laikā izvirzītās Jaungada apņemšanās, tāpat arī organizācijas uzņem jaunus apgriezienus. Tāpēc Janvāris un februāris tiek uzskatīts par vispiemērotāko darbā pieņemšanas periodu visā gadā.

  Gada noslēgumā uzņēmuma darbi ir pabeigti, līdz ar to var tikt iztērēti budžeti. Bet, sākoties Jaunajam gadam, ir sastādīts jauns budžets un uzņēmumi ir gatavi virzīties uz priekšu. Uzņēmumi uzsāk jaunus projektus un iniciatīvas, tiek sastādīti stratēģiskie plāni un budžeti. Un uzņēmuma jauno plānu īstenošanai nepieciešams papildu personāls. Tāpēc, ja Jaunajā gadā vēlies iegūt jaunu darbu – sāc gatavoties jau tagad.

  Kā sagatavoties darba meklēšanai?

  • Atskaties uz saviem sasniegumiem

  Atskaties uz pagājušo gadu un pieraksti savus galvenos karjeras sasniegumus, kā arī uzskaiti visas aktivitātes, kurās iesaistījies. Turklāt, gada sākums ir lielisks laiks, lai raudzītos uz priekšu un izvirzītu mērķus Jaunajam gadam, kā arī, lai padomātu jaunu prasmju apgūšanu, kas palīdzēs nokļūt tuvāk saviem karjeras mērķiem.
  • Izveido labu LinkedIn profilu

  Personāla atlases speciālisti un potenciālie darba devēji noteikti apskatīs jūsu LinkedIn profilu, tāpēc pārliecinieties, vai tas atbilst jūsu CV un ir aktuāls, lai tas tiktu parādīts meklēšanas rezultātos. Izmantojiet LinkedIn un profesionālas organizācijas, lai izveidotu tīklus ar cilvēkiem savā nozarē. Pirms sākat sūtīt savu CV, izveidojiet atsauču un personīgo ieteikumu vēstuļu sarakstu. Savā profilā pieminot to, ka esi bezdarbnieks un aktīvi meklē darbu, Tavas iespējas piesaistīt uzmanību nekļūs lielākas.

  • Atjauno savu CV

  Pirms ķeries pie CV lasīšanas, izveido sarakstu ar 5 līdz 10 saviem labākajiem karjeras sasniegumiem. Padomā par to, kas Tevi atšķir un padarītu par lielisku ieguvumu kādai organizācijai. Nebaidies parādīt citiem savus panākumus un nedomā, ka tā izskatīsies pēc augstprātības – jo būt apmierinātam ar to, ko esi sasniedzis, nav lielīšanās, bet gan sevis apzināšanās.

  Lai gan ir tādas sezonas un mēneši, kad darbu atrast ir vieglāk, tomēr labākais laiks jauna amata meklēšanai ir visu laiku - līdz brīdim, kad būsi atradis savu sapņu darbu. Labākais laiks ir tieši tagad, tāpēc turpini meklēt. Saglabā impulsu un motivāciju, turpini meklēt un nepadodies, līdz būsi atradis savu īsto vietu! Un īstā iespēja Tevi jau gaida – atliek tikai to atrast un izmantot!

   


  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...