Vislabākais laiks, lai mainītu darbu
  Uz ziņu sarakstu

  Kāpēc rudens ir vispiemērotākais laiks, lai uzsāktu jaunu darbu?

  Kāpēc rudens ir vispiemērotākais laiks, lai uzsāktu jaunu darbu?

  Saskaņā ar darba meklēšanas padomu tīmekļa vietni Career Sidekick, kas ir ieguvusi vairākus apbalvojumus un tika minēta tādos medijos kā Forbes, INC, Business Insider, CNBC, Yahoo Finance, septembris un oktobris tiek dēvēti kā viens no labākajiem laikiem, lai mainītu karjeru. Neskatoties uz to, ka arī janvāri un februāri uzskata par vispiemērotākajiem mēnešiem karjeras pārmaiņām, nav šaubu, ka ir iespējams gūt pat pozitīvāku pieredzi, uzsākot jaunu darbu tieši rudenī.  

  • Darbinieki ir atgriezušies no atvaļinājuma, kas nozīmē to, ka visi ir kārtīgi atpūtušies, līdz ar to ir vairāk motivēti un pacietīgi ar jauniem darbiniekiem kolektīvā, un ir spējīgi nepieciešamības gadījumā sniegt palīdzību darba jautājumos.

  • Septembris, oktobris un novembris ir pats labākais laiks darba meklējumiem, jo statistiski šajos mēnešos darba sludinājumu skaits ir lielāks nekā vidēji gadā. Ir skaidri zināms, ka ar vairāk iespējām un piedāvājumiem ir krietni lielāka iespēja tikt pie sava sapņu darba nekā tādā gadījumā, ja darbs uzsākts ar domu “nu okey, citu variantu tāpat nebija”.

  • Darbā pieņemšanas menedžerim nepieciešams izmantot to, kas atlicis budžetā – Kad gada laikā atvērtās vakances netiek aizpildītas, reti tiek apstiprināts finansējums, kad janvārī tiek ieviests jauns budžets. Respektīvi, darbā pieņemšanas vadītāji vēlēsies šos piešķirtos līdzekļus izmantot, pirms tie tiks zaudēti, kas turklāt nozīmē, ka jums tad ir lielāka iespēja tikt pieņemtam darbā nekā citos gadalaikos, jo darba devēji labprāt pieņem jaunus darbiniekus pirms sākusies svētku sezona, lai pirms svētkiem paši pamati jau būtu apgūti.

  • Pieteikšanās darbam rudenī garantē lielāku iespēju tikt izvēlētam – ņemot vērā, ka vispopulārākais laiks darbavietas maiņai ir tieši gada sākumā, personāla atlases speciālisti saņem daudz vairāk CV, kā rezultātā ir lielāka konkurence. Piemēram, ja tu nebiji piemērots kandidāts, kad meklēji darbu janvāra vai februāra mēnešos, tev var paveikties tikt pie darba tajā uzņēmumā, kurā vienmēr esi gribējis strādāt tieši rudenī.

  Lai gan laiks, kurā uzsākt jaunu darbu, var būt diezgan izšķirošs, ja tomēr neesi ticis pieņemts darbā – nevērtē sevi pārāk zemu, bet drīzāk apdomā nepieciešamību pārskatīt savu CV, apgūt jaunas prasmes vai apmeklēt karjeras konsultācijas no profesionāļiem, kuri zina tavas vēlamās jomas specifiku un to, kas tajā ir svarīgs, lai topošie darba devēji uzskatītu tevi par uzņēmumam vērtīgu un vajadzīgu speciālistu.

   

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Оставить отзыв о работе консультанта
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...