Aprūpētais darba uzteikums - karjeras attīstības palīdzība atlaistajiem darbiniekiem.

  Aprūpētais darba uzteikums

  Aprūpētais darba uzteikums (angļu: outplacement) ir palīdzība karjeras attīstībā vadošajiem un ar vadību nesaistītiem darbiniekiem, kuri tiek atlaisti.

  Aprūpētā uzteikuma pakalpojums mazina spriedzes pakāpi atlaišanas un atlaišanas gadījumā, palīdz samazināt dažādus riskus, veicinot darba devēja zīmola attīstību.

  Mūsu aprūpētā uzteikuma programmās mēs izmantojam plašu rīku klāstu dažādiem gadījumiem: individuālās un grupu programmas, programmas augstākā līmeņa vadītājiem, meistarklases, seminārus par darba tirgu, darba meklēšanu un daudz ko citu.


  Mēs pavadām aprūpētā darba uzteikuma programmas dalībnieku visos darba meklēšanas posmos:

  • Palīdzam izveidot CV un noteikt darba meklēšanas stratēģiju
  • Mēs apmācām darbiniekus par darba meklēšanas tehnoloģijām semināros, vebināros un apmācībās
  • Veicam individuālas konsultācijas
  • Sniedzam psiholoģisko atbalstu
  • Palīdzam organizēt pārmācības un izvēlēties padziļinātas apmācības programmas
  • Konsultējam darbiniekus par dažādām nodarbinātības formām: ārštata, pašnodarbinātības, uzņēmējdarbības
  • Veicam karjeras konsultāciju sesijas
  • Veicam testēšanu
  • Mēs plānojam dalībnieka karjeras iespējas

  Aprūpētā darba uzteikuma dalībniekiem netiek garantēta nodarbinātība, taču ANCOR konsultanti darīs visu iespējamo, lai palīdzētu cilvēkam kļūt veiksmīgam darba tirgū un sniegtu atbalstu jaunu karjeras mērķu sasniegšanā.

  Mūsu pakalpojumi
  Konsultēšana
  Talantu kartēšana – tas ir profesionāls konsultēšanas pakalpojums, kura mērķis ir apkopot un analizēt darba tirgus datus saskaņā ar klienta pieprasījumu.
  Konsultēšana
  Mēs palīdzam izveidot spēcīgu darba devēja zīmolu un veicinām tā atpazīstamību tiešsaistē un bezsaistē. Mēs zinām, kā piesaistīt labākos kandidātus un praktikantus uzņēmumam nepieciešamajām vakancēm.
  Konsultēšana
  Kad esam radījuši komunikācijas stratēģiju, varam to sākt pielietot praksē: rīkot konferences un izstādes, izveidot tīmekļa vietnes un izvietot tajās reklāmas, uzturēt sociālo mediju kontus, strādāt ar universitātēm un masu medijiem.
  Konsultēšana
  Mēs palīdzam uzņēmumiem nolīgt labākos praktikantus, izmantojot digitālos un bezsaistes rīkus.
  Konsultēšana
  Novērtējums ir jebkura biznesa būtiska daļa. Mēs jau kopš 1998. gada esam palīdzējuši saviem klientiem izdarīt pareizās izvēles personāla atlasē.
  Konsultēšana
  Kompetenču veidošana ir darbinieku profesionālo prasmju vadīšana, kas sākas ar prasību pēc profesionālajām prasmēm un zināšanām definēšanu, kā arī efektīvu novērtējuma rīku radīšana.
  Konsultēšana
  Pētniecība ir saistīta ar sistemātisku informācijas par dažādu uzņēmuma mārketinga aktivitāšu aspektu apkopošanu un analīzi. Kā HR tirgus eksperti mēs specializējamies izpētē, kas saistīta ar uzņēmuma HR funkciju. Tā ietver iesaistes izpēti, daudzfunkcionālu mijiedarbību, darbinieku apmierinātību, korporatīvās kultūras izpēti, darba devēja zīmola izpēti, atalgojumu, telpas un aprīkojumu un kompensāciju pārskatus.
  Konsultēšana
  Atbilstoša darba organizācija ļauj sasniegt augstus rezultātus, veicina uzņēmuma efektivitāti un rada labvēlīgu motivējošo fonu.
  Konsultēšana
  Pārkvalificēšana garantē atbalstu mūsu klientiem situācijās, kad nākas saskarties ar organizatoriskām izmaiņām. Mēs palīdzam organizācijas darbiniekiem atrast jaunu darbu.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...