Darba devēja tēla izpēte

  Darba devēja tēls

  Mēs palīdzam izveidot spēcīgu darba devēja zīmolu un veicinām tā atpazīstamību tiešsaistē un bezsaistē. Mēs zinām, kā piesaistīt labākos kandidātus un praktikantus uzņēmumam nepieciešamajām vakancēm.

  Lai to paveiktu, mēs nodrošinām pakalpojumus šādās jomās:

  Darba devēja zīmola audits

  Lai izprastu, kāda ir uzņēmuma vērtība potenciālo un reālo darbinieku acīs, mums nepieciešams radīt objektīvu ainu par tās pozīciju tirgū. Lai to paveiktu, mēs veicam auditus atsevišķās jomās:
  • Mērķauditorija
  • Konkurenti
  • Saziņas kanāli

  EVP (darbinieka vērtību piedāvājuma) veidošana

  Lai attīstītu darba devēja zīmola vērtību piedāvājumu, mēs veicam iekšējās un ārējās mērķauditorijas izpēti – mēs identificējam būtiskas atziņas, stimulus un kavēkļus, radām katras mērķauditorijas segmenta labākā zīmola portretu. Tad pārbaudām EVP pazīmes saskaņā ar segmentu un pielāgojam tās. Kad EVP ir gatavs, mēs atjauninām vai izstrādājam radošu darba devēja zīmola koncepciju un sagatavojam vadlīnijas: “Ko darīt ar EVP” (EVP rokasgrāmata). Pēc tam mēs uzsākam EVP ieviešanu uzņēmumā un ārējā komunikācijā.

  Komunikācijas stratēģijas izveide

  Darbinieka vērtību piedāvājums ir darba devēja zīmola konstanšu kopums, tā teorētiskā bāze. Lai to īstenotu praksē, jums nepieciešams radīt komunikācijas stratēģiju un saskaņā ar to uzsākt veicināšanas aktivitātes, izmantojot dažādus saziņas kanālus.

  Pirmkārt, mēs definējam zīmola pozīciju un izlemjam, kā vēlamies to pielāgot. Otrkārt, mēs izveidojam saziņas kanālu sistēmu, iesakām efektīvākos saziņas kanālus mijiedarbībai ar mērķauditoriju. Pēc tam, kad noteikts saziņas kanālu kopums, mēs attīstām mediju stratēģiju – formulējam principus, kurus ņemot vērā, nosakām, kā mēs mijiedarbosimies ar medijiem, izstrādājam veicināšanas stratēģiju, atlasām platformas, nosakām publicējamo materiālu apjomu, to publicēšanas biežumu un tad sākam īstenot idejas.

  Radošas koncepcijas izveide

  Pieņemsim, ka jums nepieciešams paaugstināt zīmola atpazīstamību jūsu mērķauditorijā, vienlaikus nolīgt 30 cilvēkus, izveidot vērtību veicināšanas sistēmu uzņēmuma iekšienē vai palielināt darbinieku iesaisti. Šos un līdzīgus uzdevumus mēs dēvējam par aktivizēšanas darbībām, jo, veicot šādus uzdevumus, jums nepieciešams aktivizēt mērķauditoriju: iekšējo vai ārējo. Šīm aktivizēšanas darbībām nepieciešama radoša koncepcija. Radoša komanda un stratēģi izstrādā mehānismu, reklāmas saukļus un vizuālos attēlus, lai atrisinātu jūsu problēmas.

  Komunikācijas uzturēšana zīmola vārdā

  Mūsu pakalpojumi
  Konsultēšana
  Talantu kartēšana – tas ir profesionāls konsultēšanas pakalpojums, kura mērķis ir apkopot un analizēt darba tirgus datus saskaņā ar klienta pieprasījumu.
  Konsultēšana
  Kad esam radījuši komunikācijas stratēģiju, varam to sākt pielietot praksē: rīkot konferences un izstādes, izveidot tīmekļa vietnes un izvietot tajās reklāmas, uzturēt sociālo mediju kontus, strādāt ar universitātēm un masu medijiem.
  Konsultēšana
  Mēs palīdzam uzņēmumiem nolīgt labākos praktikantus, izmantojot digitālos un bezsaistes rīkus.
  Konsultēšana

  Palīdzība karjeras attīstībā vadošajiem un ar vadību nesaistītiem darbiniekiem, kuri tiek atlaisti.

  Konsultēšana
  Novērtējums ir jebkura biznesa būtiska daļa. Mēs jau kopš 1998. gada esam palīdzējuši saviem klientiem izdarīt pareizās izvēles personāla atlasē.
  Konsultēšana
  Kompetenču veidošana ir darbinieku profesionālo prasmju vadīšana, kas sākas ar prasību pēc profesionālajām prasmēm un zināšanām definēšanu, kā arī efektīvu novērtējuma rīku radīšana.
  Konsultēšana
  Pētniecība ir saistīta ar sistemātisku informācijas par dažādu uzņēmuma mārketinga aktivitāšu aspektu apkopošanu un analīzi. Kā HR tirgus eksperti mēs specializējamies izpētē, kas saistīta ar uzņēmuma HR funkciju. Tā ietver iesaistes izpēti, daudzfunkcionālu mijiedarbību, darbinieku apmierinātību, korporatīvās kultūras izpēti, darba devēja zīmola izpēti, atalgojumu, telpas un aprīkojumu un kompensāciju pārskatus.
  Konsultēšana
  Atbilstoša darba organizācija ļauj sasniegt augstus rezultātus, veicina uzņēmuma efektivitāti un rada labvēlīgu motivējošo fonu.
  Konsultēšana
  Pārkvalificēšana garantē atbalstu mūsu klientiem situācijās, kad nākas saskarties ar organizatoriskām izmaiņām. Mēs palīdzam organizācijas darbiniekiem atrast jaunu darbu.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...