Pārkvalificēšanas programma

  Pārkvalificēšana

  Pārkvalificēšana garantē atbalstu mūsu klientiem situācijās, kad nākas saskarties ar organizatoriskām izmaiņām. Mēs palīdzam organizācijas darbiniekiem atrast jaunu darbu.

  Pārkvalificēšanas programmas ir nepieciešamas, ja uzņēmums piedzīvo tādas organizatoriskas pārmaiņas kā pārstrukturēšanu – fabriku, filiāļu, vienību slēgšanu, organizatoriskās struktūras optimizēšanu un personāla samazināšanu, ražošanas vai tirdzniecības platformas pārvietošanu uz citu reģionu utt.

  Mūsu pārkvalificēšanas programmas palīdz uzņēmumiem minimizēt reputācijas, tiesiskos un finansiālos riskus, kas var rasties personāla trūkuma dēļ, uzturēt uzņēmuma zīmola kā darba devēja pozīcijas, saglabāt lojalitāti darbinieku, kuri turpina strādāt uzņēmumā, vidū, kā arī paaugstināt organizācijas sociālo atbildību.

  Mēs īstenojam gan liela apmēra pārkvalificēšanas programmas (virs 400 cilvēkiem), gan arī individuālas programmas. Mēs strādājam ar dažādu kategoriju personālu: sākot no strādniekiem līdz vadītājiem. Ievērojam striktu konfidencialitāti un garantējam saviem klientiem informācijas drošību, nepieļaujot tās noplūšanu tirgū. Mēs negarantējam darba vietas pārkvalificēšanas programmas dalībniekiem, taču 76,5 % no tiem atrod jaunu darbu.

  Mūsu tiešsaistes konsultants pārkvalificēšanas sistēmā MeConsultant ir asistents, kurš vienmēr ir sasniedzams. Sistēma ietver aktuālu informāciju par darba tirgu, visas nepieciešamās formas un veidnes, izglītojošus video, prezentāciju materiālus un uzdevumus. Turklāt, sistēmā varat ātri sazināties ar konsultantu reāllaikā, izmantojot “hot chat” tērzēšanas funkciju.
  • Liela apjoma programma
  • Individuāla programma
  • Programma augstākajiem vadītājiem
  • MeConsultant
  Mūsu pakalpojumi
  Konsultēšana
  Talantu kartēšana – tas ir profesionāls konsultēšanas pakalpojums, kura mērķis ir apkopot un analizēt darba tirgus datus saskaņā ar klienta pieprasījumu.
  Konsultēšana
  Mēs palīdzam izveidot spēcīgu darba devēja zīmolu un veicinām tā atpazīstamību tiešsaistē un bezsaistē. Mēs zinām, kā piesaistīt labākos kandidātus un praktikantus uzņēmumam nepieciešamajām vakancēm.
  Konsultēšana
  Kad esam radījuši komunikācijas stratēģiju, varam to sākt pielietot praksē: rīkot konferences un izstādes, izveidot tīmekļa vietnes un izvietot tajās reklāmas, uzturēt sociālo mediju kontus, strādāt ar universitātēm un masu medijiem.
  Konsultēšana
  Mēs palīdzam uzņēmumiem nolīgt labākos praktikantus, izmantojot digitālos un bezsaistes rīkus.
  Konsultēšana

  Palīdzība karjeras attīstībā vadošajiem un ar vadību nesaistītiem darbiniekiem, kuri tiek atlaisti.

  Konsultēšana
  Novērtējums ir jebkura biznesa būtiska daļa. Mēs jau kopš 1998. gada esam palīdzējuši saviem klientiem izdarīt pareizās izvēles personāla atlasē.
  Konsultēšana
  Kompetenču veidošana ir darbinieku profesionālo prasmju vadīšana, kas sākas ar prasību pēc profesionālajām prasmēm un zināšanām definēšanu, kā arī efektīvu novērtējuma rīku radīšana.
  Konsultēšana
  Pētniecība ir saistīta ar sistemātisku informācijas par dažādu uzņēmuma mārketinga aktivitāšu aspektu apkopošanu un analīzi. Kā HR tirgus eksperti mēs specializējamies izpētē, kas saistīta ar uzņēmuma HR funkciju. Tā ietver iesaistes izpēti, daudzfunkcionālu mijiedarbību, darbinieku apmierinātību, korporatīvās kultūras izpēti, darba devēja zīmola izpēti, atalgojumu, telpas un aprīkojumu un kompensāciju pārskatus.
  Konsultēšana
  Atbilstoša darba organizācija ļauj sasniegt augstus rezultātus, veicina uzņēmuma efektivitāti un rada labvēlīgu motivējošo fonu.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...