Ārpakalpojumi

  Ārpakalpojumi

  Atrodiet pakalpojumu
  Ārpakalpojumi
  Personāla atlases procesa ārpakalpojumi ir pilnīga vai daļēja (konkrētās jomās, pozīciju kategorijās, atlases procesa pakāpēs) personāla atlases pakalpojumu nodošana pakalpojumu sniedzējam.
  Ārpakalpojumi
  Cilvēkresursu funkcijas ārpakalpojums ir cilvēkresursu funkciju administrēšanas pārvaldības nodošana, algu aprēķināšana un izmaksāšana, kā arī klientu infrastruktūras pārvaldīšana.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Farmācijas veicināšanas ārpakalpojumu piedāvājums palīdz klienta produktus ieviest tirgū un veicināt to atpazīstamību. Šis pakalpojums var ietvert plašu darbības spektru. Piemēram, tas var ietvert produktu konsultantu vai medicīnas profesionāļu darbu, kad, saskaņā ar apstiprinātu programmu, mūsu speciālisti konsultē klientus tirdzniecības vietās, tādējādi veicinot izpratni par zīmolu vai pārdošanu.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Mēs nodrošinām augsti kvalificētu konsultantu atbalstu, kas palīdz palielināt klienta pārdošanas apjomus, kā arī tā zīmola atpazīstamību.
  Ārpakalpojumi
  Ārpakalpojumu sniegtais telemārketings palīdzēs reklamēt Jūsu produktu vai pakalpojumu, ar kuru mūsu profesionālie pārdošanas speciālisti veicinās Jūsu biznesa izaugsmi. 
  Ārpakalpojumi
  Kā pārvaldītu pakalpojumu sniedzējs ANCOR piedāvā iekļaujošus risinājumus, kas optimizē kontingenta darbaspēka pārvaldību un palielina veiktspēju, izmantojot cilvēkus, procesus un tehnoloģijas. 
  Ārpakalpojumi

  Ar šo pakalojumu Jūs saņemsiet labi kvalificētus darbiniekus savām ražošanas komandām. ANCOR ir pieejami labākie talanti, tie piedāvā kontingentus darbaspēka risinājumus un palīdz koncentrēties uz to, ko darāt vislabāk.

  Ārpakalpojumi
  Šī BPO forma aptver dažādus pakalpojumus un funkcijas administratīvajā jomā. Zvanu centrs, piegādātāju vadība, audits un konsultācijas utt.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Produktu veicināšana sociālajās tīmekļa vietnēs un tiešsaistes platformās ir pakalpojums, kas ļauj palielināt klienta uzņēmuma zīmola atpazīstamību un lojalitātes līmeni zīmolam un tā piedāvātajiem produktiem, piesaistīt jaunus klientus, palielināt mērķauditorijas sasniegšanas iespējas, ieviest jaunus produktus tirgū un daudz ko citu.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Lai palīdzētu klientam popularizēt viņa produktus sociālajās tīmekļa vietnēs, mēs iesaistām cienījamus un labi pazīstamus ekspertus no dažādām nozarēm. Sadarbojoties ar influenceriem, izplatām informāciju par produktu priekšrocībām, tā izmaksām un izmantošanas veidiem, zīmola vēsturi un sniedzam klientam citu būtisku informāciju par uzņēmuma attīstību. Mēs koordinējam mērķauditoriju, izstrādājam un īstenojam komunikācijas stratēģiju ar klientu sociālajās tīmekļa vietnēs.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Slepenā pircēja (anonīmā pircēja) pakalpojums ir klientu servisa standartu audits produkta vai pakalpojuma iegādes procesa laikā. Tas ietver personāla darba kvalitātes kontroli tirdzniecības vietās un ziņošanu par to klientam.
  Mūsu zināšanas ārpakalpojumi
  • 800+ klienti
  • 1,600+ īstenojamu projektu
  • 30+  lokācijas
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...