Klienta produktu un pakalpojumu veicināšana tirdzniecības vietās

  Klienta produktu un pakalpojumu veicināšana tirdzniecības vietās

  Mēs nodrošinām augsti kvalificētu konsultantu atbalstu, kas palīdz palielināt klienta pārdošanas apjomus, kā arī tā zīmola atpazīstamību.

  Konsultējam klientus tirdzniecības vietās un organizējam mārketinga aktivitātes vai, ja nepieciešams, jebkāda cita veida pasākumus, kas paredzēti klienta produktu pieprasījuma veicināšanai. 

  Mūsu pakalpojumi, pēc klienta pieprasījuma, var ietvert veicināšanas plāna izstrādi.

  Mūsu speciālisti jebkurā vietā izvieto veicināšanas materiālus par attiecīgajiem klienta pakalpojumiem un produktiem, veic klientu reklāmas paraugu pārbaudi tirdzniecības vietās..

  Mēs rūpējamies par visu personālu: par maiņu vadīšanu, produkta veicināšanas aktivitāšu vadīšanu, adaptāciju un apmācībām, kā arī par darbinieku motivāciju un samazinātu personāla mainību..
  Our services
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Farmācijas veicināšanas ārpakalpojumu piedāvājums palīdz klienta produktus ieviest tirgū un veicināt to atpazīstamību. Šis pakalpojums var ietvert plašu darbības spektru. Piemēram, tas var ietvert produktu konsultantu vai medicīnas profesionāļu darbu, kad, saskaņā ar apstiprinātu programmu, mūsu speciālisti konsultē klientus tirdzniecības vietās, tādējādi veicinot izpratni par zīmolu vai pārdošanu.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Produktu veicināšana sociālajās tīmekļa vietnēs un tiešsaistes platformās ir pakalpojums, kas ļauj palielināt klienta uzņēmuma zīmola atpazīstamību un lojalitātes līmeni zīmolam un tā piedāvātajiem produktiem, piesaistīt jaunus klientus, palielināt mērķauditorijas sasniegšanas iespējas, ieviest jaunus produktus tirgū un daudz ko citu.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Lai palīdzētu klientam popularizēt viņa produktus sociālajās tīmekļa vietnēs, mēs iesaistām cienījamus un labi pazīstamus ekspertus no dažādām nozarēm. Sadarbojoties ar influenceriem, izplatām informāciju par produktu priekšrocībām, tā izmaksām un izmantošanas veidiem, zīmola vēsturi un sniedzam klientam citu būtisku informāciju par uzņēmuma attīstību. Mēs koordinējam mērķauditoriju, izstrādājam un īstenojam komunikācijas stratēģiju ar klientu sociālajās tīmekļa vietnēs.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Slepenā pircēja (anonīmā pircēja) pakalpojums ir klientu servisa standartu audits produkta vai pakalpojuma iegādes procesa laikā. Tas ietver personāla darba kvalitātes kontroli tirdzniecības vietās un ziņošanu par to klientam.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...