IT rekrūtēšanas pakalpojums

  IT personāla atlase

  IT personāla atlase ir attīstības, lielo datu un AI speciālistu meklēšanas un atlases pakalpojums, kas IT profila Klientiem nodrošina pilnu kandidātu meklēšanas ciklu – no pieteikšanās līdz kandidāta darba uzsākšanai.

  ANCOR IT personāla atlases speciālistiem ir savs speciālistu nosūtīšanas tīkls, labi izstrādāti meklēšanas algoritmi profesionālajās kopienās un sociālajos tīklos, paplašinājumi un spraudņi informācijas meklēšanai un sistematizēšanai.

  Mums ir pieredze kandidātu atrašanā uzņēmumiem dažādās nozarēs: e-komercija, IT, FinTech, loģistika, mazumtirdzniecība utt.

  Kad šis pakalpojums ir nepieciešams?
  • Uzņēmuma pašu resursi ir pārslogoti
  • Pozīcija ir ātri jānoslēdz, un tai ir jābūt skaidrai laika skalai
  • Ir nepieciešams uzlabot savu meklēšanu ar papildu kandidātiem
  Mēs strādājam ar šādiem profiliem: back-end, front-end, DevOps inženieri, GameDev, mobilo ierīču izstrādātāji, arhitekti, testētāji, sistēmu un biznesa analītiķi, datu analītiķi, produktu vadītāji.
  Mūsu pakalpojumi
  Personāla atlase
  Personāla atlase ir kandidātu, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un prasmes, kas nepieciešamas, lai īstenotu uzņēmuma konkrētos un ilgtermiņa plānus, meklēšana un atlase.
  Personāla atlase
  Personāla atlases projekts ir masveida kandidātu atlase tipiskām pozīcijām, kas ir standarts darbiniekiem. Parasti tā tiek izmantota, lai noalgotu iesācēju un strādnieku līmeņa darbiniekus, kā arī kvalificētus profesionāļus. Lai sāktu projekta atlases pieprasījumu, nepieciešamo darbinieku skaitam jābūt vismaz 10, taču šis skaits var sasniegt arī tūkstošus, ja tas nepieciešams, piemēram, sezonālajam darbam.
  Personāla atlase
  Vadošā personāla meklēšana un atlasīšana ir process, kura laikā tiek atrasti un piesaistīti vadītāji un reti speciālisti.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...