Vadošā personāla meklēšana

  Vadošā personāla meklēšana

  Vadošā personāla meklēšana un atlasīšana ir process, kura laikā tiek atrasti un piesaistīti vadītāji un reti speciālisti.

  Mēs atrodam unikālus profesionāļus, jo pētām jūsu uzņēmuma vajadzības un veicam tirgus izpēti vispiemērotākajā veidā. Mēs zinām, kā runāt ar dažādu līmeņu speciālistiem, atrodam īsto pieeju, strādājot pat ar visnoslēgtākajiem kandidātiem.

  ANCOR ir gatavs pieņemt jebkāda mēroga izaicinājumus un ambīcijas, ņemot vērā jūsu uzņēmuma tirgus specifiku. Mūsu personāla atlases speciālistiem ir vairāk kā piecu gadu darba pieredze personāla atlases jomā. Meklējot kandidātus, ANCOR konsultanti un analītiķi izmanto unikālu metožu un tehnoloģiju kopumu.

  ANCOR Priekšrocības:

  • Individuāla pieeja;
  • Garantēta konfidencialitāte;
  • Piemērotāko kanālu izmantošana darbinieku piesaistes procesā;
  • Gatavība īstenot jebkāda mēroga un ambīciju uzdevumu;
  • Nepārtraukta attīstība un augsta pielāgošanās spēja;
  • Vēlme sasniegt labākos rezultātus un savstarpējus panākumus;
  • Pagarinātās garantijas nosacījumi darbinieka aizstāšanai;
  • Atbalsta sniegšana kandidātam adaptācijas perioda laikā.
  Kopējā maksa par pakalpojumu parasti ir procenti no kandidāta gada bruto ienākumiem un ir atkarīga no dažādiem faktoriem, kas nepieciešamības gadījumā tiek apspriesti.
  Our services
  Personāla atlase
  Personāla atlase ir kandidātu, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un prasmes, kas nepieciešamas, lai īstenotu uzņēmuma konkrētos un ilgtermiņa plānus, meklēšana un atlase.
  Personāla atlase
  Personāla atlases projekts ir masveida kandidātu atlase tipiskām pozīcijām, kas ir standarts darbiniekiem. Parasti tā tiek izmantota, lai noalgotu iesācēju un strādnieku līmeņa darbiniekus, kā arī kvalificētus profesionāļus. Lai sāktu projekta atlases pieprasījumu, nepieciešamo darbinieku skaitam jābūt vismaz 10, taču šis skaits var sasniegt arī tūkstošus, ja tas nepieciešams, piemēram, sezonālajam darbam.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...